Rise of the Argonauts

Čeština do hry Rise of the Argonauts

Hra je kompletně přeložena.
Verze hry: 1.0 (aktualizováno 27. 7. 2016), velikost 7 MB.
Instalátor je třeba navést do složky s hrou:
Např.: vas_disk_s_daty/Rise of the Argonauts

UKÁZKA PŘEKLADU:
Fotogalerie

VERZE ČEŠTINY KE STAŽENÍ:
1.0 z 27. 7. 2016 (aktuální verze) – instalátor .exe

ČTĚTE
Rozhodl jsem se udělat několik instalátorů pro starší hry, které se v krabicové verzi už obtížně shánějí, případně je již nelze kvůli přítomné ochraně (SecuRom, StarForce) spustit, ale v digitální distribuci (Steam, GOG) se stále vyskytují, a to mnohdy i za velmi příznivé ceny. Bohužel však postrádají českou lokalizaci.
Věřím, že skalním fanouškům těchto her udělám těmito češtinami radost. Protože se však nejedná vysloveně o můj překlad (použil jsem lokalizace z krabicových verzí, internetové zdroje atd.), neposílejte mi za něj finanční příspěvky. Díky.

TIPY
Pokud máte se hrou nějaké problémy, nastavte si kompatibilitu se staršími systémy Windows (např.: XP SP2).

2 Responses

 1. Roman napsal:

  Zdravím.Ty si jeden z mála ľudí čo vedia oceniť dobré hry, A nemusia to byť len a len nové hry.Náhodou bola na Steam zľava na Rise of Argonauts a ked som našiel tvoju stránku s CZ neváhal som a hned som to kúpil.Veľmi pekne dakujem. Ale nepíšem ti iba preto aby som ti podakoval za super prácu ale chcel by som sa spýtať na hru Hobbit. Tu sa nechystáš v blízkej dobe spraviť preklad? Čo sa mňa týka by som si potom ten preklad kľudne aj kúpil.
  S pozdravom Roman

  • folkemon napsal:

   Ahoj, teď rozhodně nic nového neplánuju, mám tolik rozdělané práce, že je mi až hanba… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green