Rise of the Argonauts

Čeština do hry Rise of the Argonauts

Hra je kompletně přeložena.
Verze hry: 1.0 (aktualizováno 27. 7. 2016), velikost 7 MB.
Instalátor je třeba navést do složky s hrou:
Např.: vas_disk_s_daty/Rise of the Argonauts

download          photo

ČTĚTE
Rozhodl jsem se udělat několik instalátorů pro starší hry, které se v krabicové verzi už obtížně shánějí, případně je již nelze kvůli přítomné ochraně (SecuRom, StarForce) spustit, ale v digitální distribuci (Steam, GOG) se stále vyskytují, a to mnohdy i za velmi příznivé ceny. Bohužel však postrádají českou lokalizaci.
Věřím, že skalním fanouškům těchto her udělám těmito češtinami radost. Protože se však nejedná vysloveně o můj překlad (použil jsem lokalizace z krabicových verzí, internetové zdroje atd.), neposílejte mi za něj finanční příspěvky. Díky.

TIPY
Pokud máte se hrou nějaké problémy, nastavte si kompatibilitu se staršími systémy Windows (např.: XP SP2).

2 komentáře

 1. Roman napsal:

  Zdravím.Ty si jeden z mála ľudí čo vedia oceniť dobré hry, A nemusia to byť len a len nové hry.Náhodou bola na Steam zľava na Rise of Argonauts a ked som našiel tvoju stránku s CZ neváhal som a hned som to kúpil.Veľmi pekne dakujem. Ale nepíšem ti iba preto aby som ti podakoval za super prácu ale chcel by som sa spýtať na hru Hobbit. Tu sa nechystáš v blízkej dobe spraviť preklad? Čo sa mňa týka by som si potom ten preklad kľudne aj kúpil.
  S pozdravom Roman

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green