The Banner Saga 2

Čeština do hry The Banner Saga 2

Velké poděkování za spolupráci patří lidem z webu prekladyher.eu.
Hra je kompletně přeložena.
Verze hry: verze 2.59.01 (aktualizováno 11. 4. 2019), velikost 21 MB.
Instalátor je třeba navést do složky s hrou:
Např.: vas_disk_s_daty/tbs2

download          photo

Pro majitele Mac OS X je ke stažení balíček souborů v zipu. Soubory je nutné ručně nakopírovat do jednotlivých složek.

 

komentářů 96

 1. Tomáš napsal:

  Ahoj, nevite nekdo proc mi Norton rika, ze tento web neni bezpecny, ze se jedna o zname stranky, kde se nalezaji viry a zda chci na ne opravdu pokračovat. Vite nekdo proc to hlasi? Opravdu jsou ty soubory nebezpečné? Mam za to, ze si to ti stshuje mraky lidi..

  • Tomas napsal:

   při vypnutí rozšíření Nortonu mi to konečně soubor stáhne. Pak mi Norton říká, že je to bezpečné, ale Win defender zase hlásí, že mě ochránil před hrozbou a nechce mě povolit instalaci s tím, ze to může poškodit můj počítač. Proč si to myslí?

   • folkemon napsal:

    V souborech samozřejmě viry nejsou, ale jsou tam soubory, které se mu nemusí líbit – dll knihovny, exe přípona apod. Důvodů je spousta. U Defendru je možnost instalace i přes jejho “ochranu”.

    • Tomáš napsal:

     aha, díky za info. Já jsem si to myslel. Vše sem obešel. Ono to v podstatě hlásí, že se jedná o neznámého vydavatele. Nevím, co bys musel udělat, abys byl pro win známý, ale chápu, že se ti s tím dělat nechce. Děkuji moc za tvou práci. Asi v půlce 2jky jsem to vzdal, protože i když umím anglicky docela slušně, tak tohle je opravdu celkem opruz. Polovinu slovíček jsem si hledal v překladu, něco jsem ani nenašel, jako způsob vyprávění v jedničce když dvě postavy mluví o třetí, která není ani na obrázku, dění se odehrává při statickém obrazu beze změny čehokoliv, co je popsáno v textu a do toho to knižní vyprávění.. No hele i v češtině jsem občas ztrácel nit a něco si četl dvakrát, ale v tý AJ za této situace bych tu hru asi vzddal. Pošlu ti za to nějaké peníze. Ještě jednou díky!

 2. DavidR napsal:

  Ahoj,

  Je možné češtinu zkompletovat i pro steam verzi na Macu?
  Předem děkuji za info.

  • folkemon napsal:

   Ahoj,
   češtinu je možné z instalátoru vybalit a soubory překopírovat do mac verze, to by snad mohlo fungovat.

 3. fatalerror1 napsal:

  jede i na gog v2.61.02???

 4. Anonym napsal:

  Zdravim. Cestina je pre verziu 2.59.01 ale najnovsia verzia hry je v2.61.02 (26518)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green